Lønbogholder

Sinatur Hotel & Konference Publiceret 20. januar 2025
Ansøgningsfrist 28. februar 2025

Vil du være en del af en ansvarlig virksomhed i vækst med gode værdier, attraktive personalegoder og godt kollegaskab? Har du erfaring med lønkørsler og bogholderimæssige opgaver, samt interesse for ad hoc HR-opgaver? Så er det måske dig vi leder efter.

Vores nuværende lønbogholder går på pension, derfor søger vi en engageret og detaljeorienteret lønbogholder til at træde ind i rollen i Sinatur.

Arbejdet med vores lønkørsler, de forskellige bogholderimæssige- og HR-opgaver, foregår meget selvstændigt. Det er derfor vigtigt, at arbejdsopgaverne foregår rettidigt og effektivt. Arbejdstiderne er - bortset fra rettidig løn - meget fleksibel.

Du samarbejder med vores HR & lønkonsulent, som skal sikre, at lønnen kører snor lige, og du bliver en del af et velfungerende og humørfyldt team i Økonomi & HR, hvor vi sammen sørger for, at vores hoteller altid får en god service.

Arbejdsopgaver:
•    Din primære opgave er udarbejdelse af løn til alle medarbejdere - funktionærer, funktionærlignende og timelønnede
•    Bogføring samt afstemning af løn
•    Indberetning og afstemning af e-Indkomst    
•    Håndtering af al refusioner ved sygdom, orlov, samt skoleophold og uddannelse
•    Ad hoc-opgaver - lønreguleringer, statistikker m.m.
•    Opdatering og vedligeholdelse af medarbejderdata i løn- og vagtplansystemerne
•    Diverse ad hoc HR-opgaver


Vi forventer, at du:
•    Solid erfaring med lønadministration og forståelse for lønprocesser
•    Har kendskab til Epos løn (Azets)
•    Har flere års faglig erfaring indenfor løn, regnskab og økonomi
•    Kender hotelbranchens overenskomster
•    Har stærke færdigheder i office-pakken især Excel
•    Arbejder struktureret og detaljeorienteret
•    Kan udføre arbejdsopgaverne selvstændigt, rettidigt og effektivt
•    Taler og skriver dansk og forstår engelsk


Vi tilbyder:
•    En spændende rolle præget af selvstændighed og ansvar i en velfungerende virksomhed med gode udviklingsmuligheder både fagligt og personligt
•    En god arbejdsplads med stort fokus på medarbejdertrivsel, gensidig fleksibilitet og sunde værdier
•    Trygge ansættelsesvilkår og fordelagtige personalegoder med bl.a. en fantastisk madordning, hvor du bliver forkælet med lækker morgenmad og frokost fra vores kollegaer i køkkenet
•    En deltidsstilling på 30-32 timer
•    Arbejdssted på vores smukke hotel i enten Nyborg eller Middelfart. Du har også mulighed for at arbejde hjemme

Ansøgning og tiltrædelse:
Stillingen ønskes besat ca. 1. april/1. maj 2025, men vi venter på den rette. Vi afholder løbende samtaler, så tøv ikke med at sende din ansøgning via linket nedenfor.

Vil du vide mere?
For mere information om stillingen ved at kontakte HR- & lønkonsulent Pia B. Berg på tlf. 20 33 21 83 eller på mail pbbe@sinatur.dk


Om os: 
Sinatur er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med smuk natur som fællesnævner. Alle Sinatur-hotellerne har høje ambitioner, når det kommer til at passe på naturen og drive en ansvarlig forretning. Vi har en række ambitiøse mål på naturens vegne, vi blev B Corp certificeret i 2020 - en anerkendelse af, at vi lever op til de højeste standarder inden for miljømæssige og sociale forhold. Vi er på en spændende rejse, som kun lige er begyndt, og som du får rig mulighed for at være en del af.

 

 

Tip en venDetaljer

Konference- og receptionskoordinator til Haraldskær

Sinatur Hotel & Konference Publiceret 9. januar 2025
Ansøgningsfrist: Løbende

Er du på jagt efter nye udfordringer for 2025, så har vi fået en åbning til en stilling som konference- og receptionskoordinator på Haraldskær - en smuk, gammel herregård fra 1434. Jobbet er til dig, der brænder for at lave kreative tilbud med krøllede idéer og vil elske at give vores gæster en fortryllende oplevelse båret af udstrakt service, møder midt i den smukkeste natur, en hyggelig stemning, magisk gastronomi, varme smil, lunefuld humor og masser af forkælelse. 


En af dine vigtigste opgaver som konference- receptionskoordinator er at få gæsterne til at føle sig trygge lige fra første kontakt og at føle sig hjemme i en atmosfære, der både giver plads til at træffe store beslutninger og til velfortjente pusterum.


Hvad enten gæsterne er danske virksomheder, internationale koncerner eller private selskaber, forstår du at forkæle dem ud over det sædvanlige og give dem de fedeste oplevelser med hjem.


Som konference- og receptionskoordinator er du husets "hjerte" i mødet med både gæster og kolleger. Du har taktisk snilde og et resultatskabende mindset under forhandlingen med kunden. Du arbejder hjemmevant i Spectra og er dygtig til at sætte dig ind i gæsternes behov, så de får lige nøjagtig den ekstra forkælelse, de har brug for.  


Haraldskær har jobbet til dig, der:
•    Har lyst og ikke mindst evne og vilje til at arbejde i et travlt konference- og hotelmiljø med plads til forskelligheder
•    har et imødekommende væsen, der inspirere både gæster og kolleger
•    nyder at sælge konferencer og oplevelser og kan udarbejde og forhandle tilbud
•    kan arbejde både kreativt, struktureret og bevarer det kølige overblik - også i pressede situationer
•    elsker at modtage, servicere og forkæle vores gæster - og har prøvet det før
•    kan booke og navigere i Spectra - dette er ikke et krav, men vil være en fordel
•    kan fakturere, så vi kan belønne dit arbejde


Vi tilbyder:
•    Trygge ansættelsesvilkår og fordelagtige personalegoder
•    En fantastisk virksomhedskultur med plads til den enkelte og rig mulighed for udvikling
•    Et selvstændigt job, hvor du får muligheder for at udvikle og forfølge egne ideer og hvor det forventes, at du skaber store resultater
•    Et hold dygtige og passionerede kolleger, der glæder sig til at få dig med på holdet
•    En atmosfære som er afslappet og uden stramtsiddende slips
•    En 37 timers arbejdsuge med et varieret arbejdsskema med skiftende arbejdstider 

 
Har du spørgsmål om jobbet som Konference- og receptionskoordinator på Haraldskær? 
Har du spørgsmål om jobbet, så kontakt: Konference- og Receptionschef Marianne Pandrup på tlf.: 60 22 88 27 eller på mail: mapa@sinatur.dk 

 
Ansøgning og tiltrædelse: Tiltrædelse snarest muligt og gerne senest 1. marts 2025, men vi venter gerne på den rigtige kandidat. 
Vi indkalder til jobsamtale i takt med, at ansøgningerne fra de rigtige kandidater dukker op.
 

Ansøgning sendes via linket eller direkte til Marianne Pandrup hurtigst muligt.


Om os: Haraldskær er en charmerende herregård beliggende naturskønt midt i Vejle Ådal. Vi er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med smuk natur som fællesnævner. Alle Sinaturhotellerne har høje ambitioner, når det kommer til at passe på naturen og drive en bæredygtig forretning. Vi har sat os en række ambitiøse mål på naturens vegne, der blandt andet betyder, at vi i udgangen af 2020 blev B Corp certificeret, hvilket er en dokumentation på, at vi lever op til de højeste bæredygtige standarder indenfor miljømæssige og sociale forhold. Et bæredygtigt miljø er et fællesansvar og en spændende rejse, som kun lige er begyndt, og som du får rig mulighed for at være en del af.
 

Tip en venDetaljer

Køkkenchef til Haraldskær

Sinatur Hotel & Konference Publiceret 19. december 2024
Ansøgningsfrist: Løbende

Køkkenchef søges til Haraldskær Sinatur Hotel & Konference


Vi søger en dygtig og engageret køkkenchef, som har lyst til at være en del af vores kreative og nørdede køkkenteam på Haraldskær.   


Som køkkenchef er du med til at lede og udvikle et hold af dygtige medarbejdere, der alle brænder for deres fag. Du har en vigtig rolle i et velfungerende team, hvor du skal være med til at sikre, at vi lever op til vores gastronomiske koncept, og at tilfredsheden blandt gæsterne er i top. 
 

Vi har stort og nybygget køkken fra 2022 med stor muligheder.

Vi forventer, at du: 
•    Har drive og kan motivere
•    Leverer gastronomi på et højt niveau
•    Kan coache og udvikle afdelingens medarbejdere
•    Har blik for de små detaljer, som giver de store oplevelser
•    Kan bevare det kølige overblik - også i pressede situationer
•    Har sans for økonomi og orden i det administrative
•    Kvalitetssikrer og udvikler drift og processer i afdelingen
•    Er en god kollega med fokus på et godt fællesskab
•    Er velbevandret i restaurationsbranchen og har erfaring fra en lignende stilling
•    Er selvstændighed, har teamspirit og så skal du være mødestabil og engageret i dit arbejde


Gastronomi er en af de tre kerneværdier, der danner udgangspunktet for vores forretning. Vi arbejder hver dag på at bevise, at bæredygtige ambitioner og omtanke for naturen ikke betyder afsavn og kedelig mad på tallerkenerne. Tværtimod. Vi mener, at lokale, sæsonbetonede råvarer er en langt større luksus end importerede og eksotiske grøntsager og udskæringer nogensinde bliver. At små lokale producenter er værd at støtte op om. At dyrevelfærd giver bedre produktioner, og at et fokus på madspild gør os til bedre håndværkere. 
Vi laver alt fra bunden, og derfor indgår der hverken halv- eller helfabrikata i vores drift. 


Hos os har du rig mulighed for at udfolde dine eksperimenterende og kreative sider og får stillet de absolut bedste råvarer til rådighed. Alle seks Sinatur-hoteller har, som den eneste danske hotelkæde, Det Økologiske Spisemærke i sølv. 


En god arbejdsplads: I Sinatur værner vi om vores medarbejdere og arbejder målrettet med at skabe et godt arbejdsmiljø med plads til forskelligheder, fællesskab, fleksibilitet og individuel udvikling. Vi tilbyder trygge og gode ansættelsesforhold, en attraktiv lønpakke inkl. pensions- og sundhedsordning og flere attraktive personalegoder.


Vil du vide mere? Har du spørgsmål til stillingen, er du velkommen til at kontakte Direktør, Hasse Bonde-Sterup, på telefon 20464056 eller habo@sinatur.dk.

Ansøgning og tiltrædelse: Stillingen ønskes besat 1. marts 2025 og vi afholder løbende samtaler. Send din ansøgning til Hasse på ovenstående mail eller ansøg via linket nedenfor.


Om os: Haraldskær er en charmerende herregård beliggende naturskønt midt i Vejle Ådal. Vi er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med smuk natur som fællesnævner. Alle Sinaturhotellerne har høje ambitioner, når det kommer til at passe på naturen og drive en bæredygtig forretning. Vi har sat os en række ambitiøse mål på naturens vegne, der blandt andet betyder, at vi i udgangen af 2020 er blevet B Corp certificeret, hvilket er en dokumentation på, at vi lever op til de højeste bæredygtige standarder indenfor miljømæssige og sociale forhold. Et bæredygtigt miljø er et fællesansvar og en spændende rejse, som kun lige er begyndt, og som du får rig mulighed for at være en del af.
 

Tip en venDetaljer

Kokkeelev søges til Storebælt Sinatur Hotel & Konference ved Nyborg

Sinatur Hotel & Konference Publiceret 3. december 2024
Ansøgningsfrist 1. februar 2025

Kokkeelev søges til Storebælt Sinatur Hotel & Konference ved Nyborg

 

Brænder du for gastronomi og har du lyst til at kickstarte din karriere hos en af Danmarks bedste hotelkæder? Så er du måske vores nye kokkeelev på Storebælt Sinatur Hotel & Konference, hvor vi har gode værdier og godt kollegaskab i centrum.

 

Storebælt Sinatur Hotel & Konference ligger i Nyborg - smukt placeret ganske få meter fra strandkanten. Her bliver du en del af et velfungerende team, der står klar til at lære fra sig og give dig et godt indblik i kokkefaget, samtidig med at der er god plads til at have det sjovt og være sociale.

 

Du får en vigtig rolle i vores køkken, og din dagligdag vil være centreret omkring tilberedning og udvikling af gastronomiske oplevelser til vores gæster. Du får rig mulighed for at udvikle dig og sætte dit præg på vores køkken, samtidig med at du bliver fortrolig med dit nye erhverv som kok. 

 

Gastronomi, natur og nærvær er de tre kerneværdier, der danner udgangspunktet for vores forretning. Vi arbejder hver dag på at bevise, at bæredygtige ambitioner og omtanke for naturen ikke betyder afsavn og kedelig mad på tallerkenerne. Tværtimod. Vi mener, at lokale, sæsonbetonede råvarer er en langt større luksus end importerede og eksotiske grøntsager og udskæringer nogensinde bliver. At små lokale producenter er værd at støtte op om. At dyrevelfærd giver bedre produktioner, og at et fokus på madspild gør os til bedre håndværkere.

 

Hos os har du rig mulighed for at udfolde dine eksperimenterende og kreative sider og får stillet de absolut bedste råvarer til rådighed. Alle seks Sinatur-hoteller har, som den eneste danske hotelkæde, Det Økologiske Spisemærke i sølv, hvilket betyder, at 60-90 % af vores mad- og drikkevarer er økologiske. 

 

Vi forventer, at du er:

  • Opsøgende og interesseret i dit fag og dets udvikling, trends og tendenser
  • Passioneret omkring madlavning og brugen af gode råvarer
  • Kreativ og nytænkende i din tilgang til servicering af gæster 
  • Udadvendt og interesseret i gæstekontakt og et godt samarbejde med dine kolleger
  • Indstillet på skiftende arbejdstider

 

Vi tilbyder:

  • En spændende og livlig arbejdsplads med plads til både grin og udvikling
  • Gode kollegaer samt et godt og konstruktivt arbejdsmiljø
  • Årlige elevdage i Sinatur, hvor du mødes til forskellige arrangementer med eleverne fra vores øvrige hoteller og afdelinger

 

Vil du vide mere?
Har du spørgsmål til stillingen, er du velkommen til at kontakte køkkenchef, Henrik Larsen, hela@sinatur.dk, mobil 28491999.

Ansøgning og tiltrædelse: Stillingen ønskes besat til januar/februar 2025, og vi afholder løbende samtaler. Send din ansøgning til via linket.

Om Sinatur: Storebælt er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med smuk natur som fællesnævner. Alle Sinaturhoteller har høje ambitioner, når det kommer til at passe på naturen og drive en ansvarlig forretning. Vi har sat os en række ambitiøse og bæredygtige mål, hvilket har gjort, at vi i udgangen af 2020 er blevet B Corp certificeret, som er en dokumentation på, at vi lever op til de højeste standarder indenfor miljømæssige og sociale forhold. Et bæredygtigt miljø er et fællesansvar og en spændende rejse, som kun lige er begyndt, og som du får rig mulighed for at være en del af.

Tip en venDetaljer

Kok, Storebælt Sinatur Hotel & Konference

Sinatur Hotel & Konference Publiceret 3. december 2024
Ansøgningsfrist 1. februar 2025

Kok søges til Storebælt Sinatur Hotel & Konference i Nyborg

Vi søger en dygtig og passioneret kok, der har lyst til at være en del af vores kreative og nørdede køkkenteam på Storebælt. Her laver vi alt fra bunden ud fra traditionelle forædlingsmetoder og sammensætter vores menuer med udgangspunkt i sæsonens friske råvarer.

Her bliver du en del af et dedikeret team, der tænker kvalitet frem for kvantitet. Og det forventer vi også, at du gør. Uanset om maden skal serveres på buffet til vores daglige konferencegæster eller som a la carte retter for private gæster og selskaber, går vi aldrig på kompromis med hverken smag, æstetik eller den gode historie.

Gastronomi, natur og nærvær er de tre kerneværdier, der danner udgangspunktet for vores forretning. Vi arbejder hver dag på at bevise, at bæredygtige ambitioner og omtanke for naturen ikke betyder afsavn og kedelig mad på tallerkenerne. Tværtimod. Vi mener, at lokale, sæsonbetonede råvarer er en langt større luksus end importerede og eksotiske grøntsager og udskæringer nogensinde bliver. At små lokale producenter er værd at støtte op om. At dyrevelfærd giver bedre produktioner, og at et fokus på madspild gør os til bedre håndværkere.

Hos os har du rig mulighed for at udfolde dine eksperimenterende og kreative sider og får stillet de absolut bedste råvarer til rådighed. Alle seks Sinatur-hoteller har, som den eneste danske hotelkæde, Det Økologiske Spisemærke i sølv, hvilket betyder, at 60-90 % af vores mad- og drikkevarer er økologiske.  

 

Vi forventer at du: 

  • Er faglært kok og/eller har erfaring fra en lignende stilling
  • Er ambitiøs og sætter en ære i at levere det bedste hver gang 
  • Er en god kollega med fokus på et godt fællesskab
  • Er selvstændig og har masser af teamspirit, og så skal du selvfølgelig være stabil og engageret i dit arbejde

En god arbejdsplads: I Sinatur værner vi om vores medarbejdere og arbejder målrettet med at skabe et godt arbejdsmiljø med plads til forskelligheder, fællesskab, fleksibilitet og individuel udvikling. Vi tilbyder trygge og gode ansættelsesforhold, en attraktiv lønpakke inkl. pensions- og sundhedsordning og flere attraktive personalegoder.

Vil du vide mere? Har du spørgsmål til stillingen, er du velkommen til at kontakte køkkenchef, Henrik Larsen på hela@sinatur.dk, mobil 28491999.

Ansøgning og tiltrædelse: Har du lyst til at være en del af Sinatur-holdet og kan du genkende dig selv i ovenstående? Så hører vi meget gerne fra dig. Stillingen ønskes besat den 1. marts 2025 Ansøgning linket nedenfor. 

Om os: Storebælt er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med smuk natur som fællesnævner. Alle Sinatur hotellerne har høje ambitioner, når det kommer til at passe på naturen og drive en bæredygtig forretning. Vi har en række ambitiøse mål på naturens vegne, der blandt andet betyder, at vi i udgangen af 2020 er blevet B Corp certificeret. Det er en dokumentation på, at vi lever op til de højeste bæredygtige standarder indenfor miljømæssige og sociale forhold. Vi er på en spændende grøn rejse, som kun lige er begyndt, og som du får rig mulighed for at være en del af.

Tip en venDetaljer

Konditor eller kok med passion for det søde køkken søges til Frederiksdal

Sinatur Hotel & Konference Publiceret 19. september 2024
Ansøgningsfrist: Hurtigst muligt

Konditor eller kok med passion for det søde køkken søges til Frederiksdal Sinatur Hotel & Konference

 

Vi søger en dygtig og passioneret konditor eller kok med passion for det søde køkken, der har lyst til at være en del af vores kreative og dedikerede køkkenteam på Frederiksdal. Her fremstiller vi næsten alt fra bunden, og udvikler altid vores menuer med udgangspunkt i sæsonens friske, lokale råvarer. 

Derudover spiller kvalitet, etik og omtanke for miljøet en bærende rolle i vores daglige arbejde, og alle seks Sinatur hoteller har Det Økologiske Spisemærke i sølv.

 

Det er vigtigt for os, at du er nysgerrig og initiativrig, og sammen med os har lyst at eksperimentere og gå nye veje. Til gengæld tilbyder vi trygge og frie rammer i et mangfoldigt og engageret værdifællesskab, hvor du får rig mulighed for udvikling og personlig udfoldelse. Desuden tilbyder vi gode ansættelsesforhold med en attraktiv lønpakke, inkl pensions- og sundhedsordning.

 

Vi forventer at du:

 

- Er faglært kok eller konditor, eller har erfaring fra en lignende stilling.

- Er kvalitetsbevidst, ambitiøs og har lyst at bidrage med egne idéer.

- Trives i en alsidig arbejdsgang, der omfatter både buffeter til daglige konferencegæster, samt a la carte og selskabsmenuer til private gæster.

- Er mødestabil og har lyst at bidrage til et stærkt fællesskab.

 

Lyder det som dig? Eller har du yderlige spørgsmål til stillingen, så kontakt Køkkenchef Jeppe Juel Schlütter på telefon 50569363 eller mail jjsc@sinatur.dk - eller Stephan Petersen på tlf: 50519645 / stpe@sinatur.dk.

 

Generelt om os: Frederiksdal er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med naturen som fællesnævner. Alle Sinatur hotellerne har høje ambitioner ift. at nedbringe vores miljøaftryk og drive en bæredygtig forretning. 

Vores mange tiltag har bl.a. medført, at vi i udgangen af 2020 er blevet B Corp certificeret, som den første hotelkæde i Norden. Det er en dokumentation på, at vi lever op til de højeste bæredygtige standarder indenfor miljømæssige og sociale forhold. Vi er på en spændende grøn rejse, som kun lige er begyndt, og som du får rig mulighed for at være en del af.

 

Tip en venDetaljer

Faglært tjener til Skarrildhus

Skarrildhus nær Herning, Sinatur Hotel & KonferencePubliceret 4. september 2024
Ansøgningsfrist: Løbende

Faglært tjener søges til Skarrildhus Sinatur Hotel & Konference

Søger du muligheden for at komme til at arbejde med Natur,Gastronomi og Nærvær så kommer chancen her nu, hvor vi søger efter en faglært tjener på Skarrildhus, syd for Herning, til at være en del af aftenholdet i restauranten 

Her får du en vigtig rolle i den daglige drift af vores restaurant samt konference- og selskabslokaler og bliver en del af et dedikeret team. Sammen skal I sikre, at vores gæster får en god og nærværende oplevelse, der giver dem lyst til at komme igen.

Du skal være med til at videreformidle de gode historier om Sinatur og vores ansvarlige gastronomiske koncept til vores gæster. Gastronomi er én af de tre kerneværdier, der danner udgangspunktet for hele vores forretning, og vi har Det Økologiske Spisemærke i sølv, som betyder at 60-90 % af vores mad- og drikkevarer er økologiske.

Vi forventer, at:

  • Du er faglært tjener
  • Du brænder for dit fag og har stor passion for gode vine, delikatesser, lækre drinks og øl
  • Du mestrer den gode storytelling, når du skal præsentere retter og råvarer for vores gæster
  • Du er vant til arbejde hurtigt og effektivt og har evnen til at bevare overblikket
  • Du er kreativ og nytænkende i din tilgang til servicering af gæster og har øje for detaljerne
  • Du er udadvendt, interesseret i gæstekontakt og er yderst imødekommende
  • Du brænder for et godt samarbejde med dine kolleger og hjælper til, hvor det gælder

En god arbejdsplads. I Sinatur arbejder vi meget målrettet med at skabe et godt arbejdsmiljø med plads til forskelligheder, fællesskab, fleksibilitet og individuel udvikling. Derudover tilbyder vi en attraktiv lønpakke inkl. pensions- og sundhedsordning.

Vil du vide mere? Har du spørgsmål til stillingen, er du velkommen til at kontakte Restaurantchef Jan Noer Baandrup på jnb@sinatur.dk eller 2679 8546.

Ansøgning og tiltrædelse: Stillingen ønskes besat snarest muligt, og vi afholder løbende samtaler. Så tøv ikke med at sende din ansøgning til Jan på ovenstående mail eller via linket.

Om os: Skarrildhus er en del af hotelkæden Sinatur Hotel & Konference, der består af i alt seks unikke hoteller med smuk natur som fællesnævner. Alle Sinatur hotellerne har høje ambitioner, når det kommer til at passe på naturen og drive en bæredygtig forretning. Vi har en række ambitiøse mål på naturens vegne, der blandt andet betyder, at vi i udgangen af 2020 er blevet B Corp certificeret. Vi er på en fortsat spændende grøn rejse, som kun lige er begyndt, og du får rig mulighed for at være en del af den.

Tip en venDetaljer

JobAgent

Tilmeld dig JobAgenten, og modtag stillingsopslag, som matcher dine præferencer, så snart de bliver slået op.

Er der ikke en ledig stilling som matcher dine kompetencer, er du velkommen til at oprette en JobAgent. Så vil du automatisk modtage en mail, hvis vi slår en stilling op, som kunne have interesse for dig.