printshare

Lean Partner

BORG AUTOMOTIVE SP. Z O.O. (BAZW) Opublikowano 11 lipca 2022
Ostateczny termin zgłaszania aplikacji

Jesteśmy liderem działającym na europejskim rynku wtórnym branży motoryzacyjnej w zakresie rozwoju i dystrybucji regenerowanych części samochodowych.

Nasz kapitał jest w 100% duński.

Działamy od 30 lat na terenie Polski.

Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Wierzymy, że dostarczając zrównoważone rozwiązania motoryzacyjne zapewniamy naszym klientom najlepsze doświadczenia we współpracy.

Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie.

W związku z rozwojem naszego zakładu w Zduńskiej Woli, obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

LEAN PARTNER

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne wdrażanie oraz propagowanie wśród pracowników filozofii pracy opartej na zasadach  Lean Manufacturing;
  • inicjowanie oraz uczestniczenie w projektach i usprawnieniach mających na celu poprawę efektywności oraz eliminację strat;
  • szkolenie pracowników z głównych standardów Lean Manufacturing;
  • monitorowanie funkcjonowania obecnych standardów LM oraz aktywne wdrażanie kolejnych;
  • przygotowywanie harmonogramu i współprowadzenie audytów 5S;
  • koordynowanie programu Kaizen;
  • doskonalenie zarządzania wizualnego (Visual Management);
  • monitorowanie i raportowanie wykonania działań zdefiniowanych w wyniku warsztatów VSM, KAIZEN i 5S;
  • tworzenie dokumentacji dotyczącej najlepszych praktyk i ich promowanie w organizacji;
  • współudział w budowie strategii dalszego wdrażania i rozwoju Lean Manufacturing.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • pro aktywność w działaniu;
  • nastawienie na zmianę i umiejętność wdrażania zmian;
  • bardzo dobre planowanie i zarządzanie czasem;
  • zorientowanie na prace zespołową;
  • pozytywne myślenie i energia w działaniu;
  • umiejętność budowania relacji w oparciu o współzależność i dobrą komunikację;
  • praktyczna znajomość technik Lean Management (w szczególności 5S, Kaizen, TPM, VSM);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy Ci:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę;
  • szeroki wachlarz dodatkowych benefitów:
    • Bezpłatny transport do pracy;
    • Pracownicze Plany Emerytalne;
    • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin;
    • Pożyczki na preferencyjnych warunkach;
    • Atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego;
    • Premie lojalnościowe;
    • Nagrody jubileuszowe;
    • Program pomysłów pracowniczych;
    • Dofinansowanie wypoczynku;
    • Dofinansowanie zajęć sportowych;
    • Dofinansowanie studiów i lektoratów języków obcych;
    • Konkursy dla dzieci pracowników;
    • Paczki świąteczne;
    • Imprezy rodzinne;
    • Spotkania integracyjne;
    • Nastawienie na rozwój (rekrutacje wewnętrzne i programy szkoleniowe);
    • System poleceń.

Powiedz przyjacielowi